قوانین و مقررات

5/5 - (1 امتیاز)

قوانین و مقررات فروش مواد شیمیایی ساختمان سازه اکسپوز:


بند۱-تعاریف


الف) محصولات

منظور از محصول مواد شیمیایی ساختمانی می باشد که در این مجموعه به فروش می رسد.

ب) مشتری

شخص حقیقی یا حقوقی که قصد خرید محصول از این مجموعه دارد.

بند۲- شرایط پرداخت


 در صورت تمایل مشتری به ارسال محصول توسط پیک، خریدار می بایست کلیه مبلغ فاکتور را قبل از ارسال تماما واریز نماید و هزینه حمل به صورت حضوری بر عهده مشتری خواهد بود. (در صورت تمایل مشتری می توان هزینه حمل را قبلا در فاکتور اعمال نموده و این مبلغ توسط خود مجموعه پرداخت گردد

بند۳-ضمانت(گارانتی) و شرایط مرجوعی


الف) اصالت محصولات توسط این مجموعه ضمانت (گارانتی ) می شود و درصورتیکه مشتری پس از دریافت محصول باوری بر خلاف این داشته باشد(تصور بر اینکه محصول اصل نیست) می تواند یک نمونه از محصول را به همان صورت پلمپ برای ما باز گرداند تا پس از بررسی کارشناسان مجموعه و در صورت اثبات موارد گفته شده از طرف مشتری، کلیه وجوه پرداختی به حساب ایشان بازگردانده می شود و در صورت عدم اثبات، امکان مرجوعی کالا وجود نخواهد داشت. ملاک تصمیم گیری و اظهار نظر نهایی با توجه به اعلام نظر آزمایشگاه همکار و کارشناس های مجموعه می باشد.

ب) محصولاتی که پس از ارسال توسط مشتری باز شده و پلمپ نمی باشد، قابلیت مرجوع را ندارد.

بند۴- مدت زمان تحویل کالا


الف) مدت زمان تحویل کالا برای مشتریان شهر تهران در صورتیکه قبل از ساعت ۱۲ هر روز مراحل ثبت سفارش و واریز را مشتری به طور کامل انجام داده باشد، حداکثر 2 روز کاری و درصورتیکه بعد از ساعت ۱۲ انجام شود ارسال حداکثر 3روز کاری خواهد بود.
ب) مدت زمان تحویل کالا برای مشتریان شهرستان در صورت انجام کلیه مراحل ثبت سفارش و واریز، با توجه به شرایط باربری و پیک ارسال به شهرستان در سریعترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

بند ۵- قوانین سلب مسؤولیت

با توجه به اینکه هر یک از محصولات ( مواد شیمیایی) دستورالعمل مصرف دارند که در سایت تولید کننده و دیگر منابع علمی آورده شده است و همچنین نکات ایمنی برا ی استفاده از آنها لازم الاجراء می باشد، در نتیجه عواقب استفاده نادرست و نا به جا از هر یک از محصولات بر عهده مشتری و مصرف کننده خواهد بود.

بند۶- رعایت حریم خصوصی


اطلاعات شخصی مشتری نظیر نام، ایمیل، شماره تماس و … نزد ما محفوظ مانده و به هیچ عنوان در اختیار شخص ثالث قرار نخواهد گرفت.

بند۷- امنیت سایت و حقوق مالکیت


الف) هرگونه استفاده از نام و برند مجموعه “سازه اکسپوز” ، لوگو، آدرس سایت، لینک سایت و .. که بدون کسب اجازه از مدیریت مجموعه بر خلاف قانون بوده و خاطی می بایست پاسخگوی مراجع قضایی باشد.

ب) هرگونه اقدام که منجر به اختلال در روند کارکرد سایت شود خلاف قانون بوده و قابل پیگیری از طریق پلیس فتا و مراجع قانونی می باشد.

مشاوره رایگان